برنامه ریزی، نظارت و کنترل آموزشی

پس از اینکه با کدکاربری و رمز ورود خود به وب سایت دانا وارد شدید می توانید توضیحات کامل در خصوص بسته برنامه ریزی و  نظارت تحصیلی  را مشاهده نموده، سفارش داده و به صورت اینترنتی آنها را خریداری نمایید.

جلسات  برنامه ریزی دانا، بصورت زنده و تعاملی است و مشاور محترم در گفتگوی زنده با دانش آموز عزیز ابتدا، سطح آمادگی دانش آموز را سنجش و ارزیابی می نماید، نقاط قوت دانش آموز را شناسایی می کند و آنها را تقویت نموده و نقاط ضعف دانش آموز را نیز شناسایی کرده و براساس برنامه ای که طراحی می کند، نقاط ضعف را برطرف می نماید. برای هر دانش آموز به صورت اختصاصی و بر اساس نقاط ضعف، پرسش هایی طراحی می شود و آزمون ها به صورت انفرادی برگزار می شود.

شاید دانش آموز عزیز، بتواند در سایر آموزشگاه ها و مراکز دیگر، آزمون های مشابه را برگزار نماید. اما…..

مزیت مرکز  آموزش هوشمند دانا نسبت به سایر مراکز مشابه در این است که در مرکز آموزش هوشمند دانا، به صورت اختصاصی و براساس مشکل هر دانش آموز که منحصر بفرد است، پرسش ها، بر حسب هر درس و برحسب هر موضوع، طراحی و آزمون ها برگزار می شود.

در یک همراهی یکساله در مدت 365 روز در 52 هفته، جلسات برنامه ریزی، جلسات نظارت و کنترل، جلسات آزمون برگزار گردیده و دانش آموز عزیز، گام به گام و براساس نقشه راه، از ابتدای سال دهم تا کنکور، به میزان 10000 ساعت مسیر موفقیت به سمت کنکور را طی می نماید.

مشکلات دانش آموزان در این مسیر مواردی همچون، نبود انگیزه، نداشتن هدف، نبود برنامه مشخص و صحیح، نبود سیستم اصلاح عملکرد؛ نبود سیستم نظارت و کنترل، عدم شناسایی نقاط ضعف، عدم شناسایی نقاط قوت و استفاده از آنها و مواردی از این قبیل هستند که براساس تجربه 28 ساله خبرگان بخش  برنامه ریزی و همچنین نخبگان رتبه های برتر کنکور در اختیار دانش آموزان دانا قرار می گیرد.

برگزاری کلاس های اینترنتی، زنده و تعاملی دوطرفه در مرکز  آموزش هوشمند دانا در کنار خدمات  برنامه ریزی و نظارت، فرصتی فراهم آورده است که دانش آموزان نقاط ضعف خود در مباحث درسی را برطرف نموده و نادانی را به دانایی تبدیل نمایند.

 

گرچه راهیست پر از بیم زما تا بر دوست

 

رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی

مرکز  آموزش هوشمند دانا امیدوار است راه پر از بیم و امید به سوی کنکور را برای شما دوستان و همسفران دانا، آسان نماید، چرا که سالهاست این مسیر را طی نموده و به فراز و نشیب های آن، آگاه و واقف است و حاصل این سال ها، پزشکان، مهندسان، مدیران، معلمان، بازرگانان و کارشناسان موفق در حوزه های مختلف علم و فناوری و صنعت است که به آن افتخار می کنیم.

باعث افتخار ماست که میزبان شما باشیم در :

 

جلسات برنامه ریزی و نظارت  دانا

 

برای مشاهده توضیحات بیشتر و  خرید بسته برنامه ریزی و نظارت،  بر روی  لینک زیر کلیک کنید لطفا

 

 

متاسفانه محصولی پیدا نشد

از شما دعوت می کنیم به جمع دوستان دانا بپیوندید.

دور همی دوستان دانا در کانال تلگرام (DANASCH) و صفحه اینستاگرام (DANASCHIR)